Četrtek
2019-05-16
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Petek
2019-05-17
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Sobota
2019-05-18
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Nedelja
2019-05-19
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Dogajanje
INT
INT/ADV 1
INT/ADV 2
ADV
INVT
Ples na gradu in ulična povorka z The Coquette Jazz Band image
16:00 - 18:00
Ples na gradu in ulična povorka z The Coquette Jazz Band

Ples na gradu in ulična povorka z The Coquette Jazz Band
Lokacija: Mariborski grad, Grajska ulica 2

Podrobnosti…

V četrtek ni delavnic.
V četrtek ni delavnic.
V četrtek ni delavnic.
V četrtek ni delavnic.
Otvoritveni plesni večer image
20:30 - 03:00
Otvoritveni plesni večer

Registracija, Cocktail & Swing party (20.30 – 22.00)
Otvoritveni plesni večer z The Coquette Jazz Band (22.00)
Lokacija: Rožmarin, Gosposka ulica 8

Podrobnosti…

V četrtek ni delavnic.
V petek ni delavnic
Ples na splavu na reki Dravi image
11:00 - 13:00
Ples na splavu na reki Dravi

Ples na splavu na reki Dravi
Zbirno mesto: Glavni Trg (samo za prijavljene)

Podrobnosti…

13:00 - 14:00
Registracija

Registracija
Lokacija: Narodni Dom

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV image
14:00 - 15:00
Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV
Lokacija: Velika dvorana Narodnega Doma

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV image
14:00 - 15:00
Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV
Lokacija: Velika dvorana Narodnega Doma

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV image
14:00 - 15:00
Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV
Lokacija: Velika dvorana Narodnega Doma

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV image
14:00 - 15:00
Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV

Avdicija za nivoje INT/ADV & ADV
Lokacija: Velika dvorana Narodnega Doma

Delavnice image
15:00 - 17:05
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
15:00 - 17:05
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
15:00 - 17:05
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Delavnice image
15:00 - 17:05
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Taster # 1: Solo Jazz ‘Tension & release’ image
20:00 - 21:00
Taster # 1: Solo Jazz ‘Tension & release’

Samo za imetnike Vikendaška – Full Pass
Učiteljica: Helena Kanini Kiiru
Lokacija: Narodni Dom, velika dvorana

Petkov plesni večer image
21:00 - 05:00
Petkov plesni večer

Petkov plesni večer z Reverent Juke & The Coquette Jazz Band
Lokacija: Narodni Dom, velika dvorana

Podrobnosti…

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Pingi, pritličje

Kosilo image
14:45 - 15:45
Kosilo

Kosilo
Lokacija: Ancora (v primeru zakupljenega kosila)

Delavnice image
16:00 - 17:00
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
16:00 - 17:00
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
16:00 - 17:00
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Delavnice image
17:15 - 18:15
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
17:15 - 18:15
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
17:15 - 18:15
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Taster # 2: ‘Final beats – the ending moves’ image
20:00 - 21:00
Taster # 2: ‘Final beats – the ending moves’

Samo za imetnike Vikendaška – Full Pass
J&J prelims
(prijave sprejemamo v petek zvečer in v soboto do 20.30)
Učitelja: Barbara in Alberto
Lokacija: Narodni Dom, velika dvorana

J&J prelims image
21:00 - 21:45
J&J prelims

J&J prelims
Lokacija: Narodni Dom, velika dvorana

Glavni plesni večer image
21:00 - 05:00
Glavni plesni večer

Glavni plesni večer z Reverent Juke & Vitezi Ritma
Lokacija: Narodni Dom, velika dvorana

Podrobnosti…

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
12:15 - 13:15
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
13:30 - 14:30
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Kosilo image
14:45 - 15:45
Kosilo

Kosilo
Lokacija: Ancora (v primeru zakupljenega kosila)

Delavnice image
16:00 - 17:00
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
16:00 - 17:00
Delavnice

Učitelja: Nejc Zupan & Abeth Farag
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
16:00 - 17:00
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Narodni dom, prvo nadstropje

Delavnice image
17:15 - 18:15
Delavnice

Učitelja: Christian Frommelt & Katja Završnik
Lokacija: Pingi, prvo nadstropje

Delavnice image
17:15 - 18:15
Delavnice

Učitelja: Peter Kertz & Elze Visnevskyte
Lokacija: Pingi, pritličje

Delavnice image
17:15 - 18:15
Delavnice

Učitelja: Felipe Braga & Alice Mei
Lokacija: Narodni dom, Velika dvorana

Slow Drag to Jukin’ – Poslovilni plesni večer z Reverent Juke image
21:00 - 03:00
Slow Drag to Jukin’ – Poslovilni plesni večer z Reverent Juke

Slow Drag to Jukin’ – Poslovilni plesni večer z Reverent Juke
Lokacija: Pod Narodnim Domom, mali oder

Podrobnosti…

Select date to see events.

 

Test window